BLACK STONE SPREY

16.60

Tootekood: 20682 Kategooria:

Kirjeldus

Black Stone Spray aeglustab seemnepursket tänu kergelt tuimastavale pihustile.
Mehed tulevad sageli kiiremini, kui nad tegelikult tahaksid. Orgasmi edasilükkamisega aitavad mehed kaasa mõlema partneri paremale seksile. Black Stone Spray anesteesib ajutiselt peenise kõige tundlikumaid kohti. Te jõuate haripunkti vähem kiiresti ja nii naudite seksi kauem. Tänu Black Stone Spray’le harrastate nüüd tippu koos oma partneriga, olles kõigepealt nautinud pikaajalist armatsemist!
CLIMAX VÄHEM KIIRELT
Musta kivi pihustiga peenisele pihustamine mõjub närvisüsteemile lõõgastavalt ja rahustavalt. See nõrgendab loomulikul viisil erogeenses tsoonis esinevate närvikimpude seksuaalseid stiimuleid. Järelikult väheneb peenise tundlikkus ja mees kulmineerub vähem kiiresti.

ANESTEEERIV MÕJU
Musta kivi pihusti toime tuleneb kolme eriti valmistatud ürdiekstrakti kombinatsioonist: Hypericum Perforatum, Avena Sativa ja Mentha Piperita ekstrakt. Mentha Piperita on mingi kristalne alkoholivorm, mida leidub spetsiaalselt piparmündiõlides. See õhutab värskendavat lõhna ja sellel on anesteetiline toime kontsentratsioonides, mis on alla 1%, mis sisaldub Black Stone Spray’is.

ÜHEKÕIGE RAHA RAHULDAVAD MEED
Mehed, kes võivad oma orgasmi edasi lükata, aidata kaasa partneri paremale seksuaalelule. Kui naine teab, et tema partner võib tema ejakulatsiooni edasi lükata, tunneb ta end palju vabamalt ja on oluliselt lõdvestunum. Seks muutub mõlemale palju rahuldust pakkuvamaks.

Lihtne kasutada
Unustage vähem seksikad viisid nagu pigistamistehnika ja start-stop meetod. Nende harjutuste abil orgasmi edasilükkamine võtab palju aega õppimiseks. Black Stone Spray puhul pole sellest midagi. Piserdage see lihtsalt peenisele ja see on kõik!

SISU
15 ml PÕHISED

KOOSTISOSAD
Laureth-9, Capryl Gllycol, Menthyl PCA, Avena Sativa, Hypericum Perforatum

DOSEERIMINE
Pihustage 2 kuni 5 korda (= 1 2 ml) suguelunditele.