Privaatsuspoliitika

1. Privaatsuspoliitika

Baversvet OÜ on võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi Eesti Vabariigi seadustega ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktidega.

2. Tellimuste esitamine

Nurrume.ee e-poes tellimuse esitamisel tuleb märkida vaid telefoni number, e-mail ja kohaletoimetamise viis (valida sobiv postipakiautomaat või märkida ära kui soovite tellida kauba kulleriga).

Nurrume.ee ei kasuta kliendi kontakte (e-mail; telefoninumber) kampaaniate, uudiskirjade ega sooduspakkumiste edastamiseks. Nii võite alati kindlad olla, et ostlete diskreetselt!

3. Isikuandmete kaitse

Baversvet OÜ rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

4. Turvalisus

Kõiki Baversvet OÜ e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.