YESFORLOV – RÕÕMU PIKENDAV SPREY

39.90

Tootekood: 31003 Kategooria:

Kirjeldus

Hoolitsev sprei, mis lükkab teie naudingu edasi ja pikendab seetõttu teie partnerit. (Seks ei lõpe kunagi.)

Rõõmu pikendav valem YESforLOV on taskusuurune sprei, mis on ette nähtud teie haripunkti edasilükkamiseks, tulihinge juhtimiseks ja lisaaja mängimiseks.

Looduslikele koostisosadele tuginedes toob see naudingu pikendaja teile meheliku erutuse keskmes sooja ja külma tunde, säilitades peenise pea ülim tundlikkus. Selle taimeekstraktidega rikastatud valem pakub lõõgastavat efekti piiramatuks läbitungimiseks.

TOOTE EELISED

Anesteesia
See toode ei desensibiliseeri ega anesteseeri teie peenist. Rõõmu pikendav valem YESforLOV pakub teie peenisele lõõgastavat ja lõõgastavat efekti, aidates teil oma erutust kontrollida ja pikendada. Selle saladus: peeniseandurite stimuleerimine, lõputute embuste ja servapraktika võimaldamine (naudingu ja orgasmi vaheldumine).

Kõigile eranditult meestele
Emotsioonide ja naudingu tõttu võib teie draive juhtida olla keeruline.
Sest praegune reegel kiidab multorgasmilist seksuaalsust ja nõuab voodis head olemist.
Sest plahvatuse edasilükkamine kosmosesüstiku võtmiseks ja teineteise ümber tiirlemiseks võib olla üsna lõbus.
Teil on nüüd salarelv, see on teie käik!

Looduslik valem teie naudingu ergutamiseks ja laiendamiseks
See jumalik viivitav sprei, mis lükkab edasi teie rõõmu oma partneri pikendamiseks, on valmistatud Amazonase taimeekstraktidest. See on täiesti loomulik ja rikastatud eeterlike õlidega. See ei sisalda bensokaiini ega lidokaiini.

Suurepärane esitlus
Hõbehall pakend, mis kirjeldab jõudlust, ülikeeruline aurusti, mida saate inkognito kõikjal kaasa võtta, tippklassi meeste identiteet, mis loomulikult ja diskreetselt leiab oma koha taskus või öökapis.

Ühildub seksimänguasjade ja kondoomidega.

10g = 60 kasutamist

Valmistatud Prantsusmaal