BIG BOY KAPSLID

15.90

Tootekood: 22563 Kategooria:

Kirjeldus

“Big Boy Golden Erect
suurendab meeste suguelundite vereringet ja aitab erektsiooni esile kutsuda tänu Ginkgo Biloba ja ženšenni
omadustele:
– toetab erektsiooni
– parandab seksuaalset jõudlust
– toetab energiat ja suurendab vastupidavust.

Big Boy Golden Erect parandab vereringet meeste suguelundid ja toetab erektsiooni. Need kapslid toetavad ka keha lisaenergiaga ja suurendavad vastupidavust.
Big Boy Golden Erect stimuleerib seksuaalset soovi ja libiido. Toetab erektsiooni ja seksuaalset jõudlust.

Kuidas toode töötab?
See ainulaadne valem on välja töötatud looduslike ekstraktide, sealhulgas Ginkgo Biloba lehepulbri ja Panaxi ženšenni põhjal. Ginkgo Biloba suurendab peenise verevoolu, mis toetab erektsiooni. Ginkgo Bilobat kasutatakse sageli impotentsuse raviks.
Impotentsuse peamine põhjus on vähenenud verevool ja peenise kehv vereringe.

Panax ženšenn toetab erektsiooni ja üldist seksuaalset rahulolu, soovi, libiido ja seksuaalset jõudlust. Ginkgo Biloba ja Panax ženšenni funktsioon tugevdatakse, kui Ginkgo Biloba ja Panax ženšenni kasutatakse õiges kombinatsioonis. See muudab need kapslid nii tõhusaks.

Kofeiin suurendab erksust, parandab keskendumisvõimet ja suurendab energiat, mis toetab füüsilist võimekust. Vitamiinide, sealhulgas C-, B2- ja B3-vitamiini kombinatsioon aitab organismil toitaineid energiaks muuta, toetab energiat ja suurendab vastupidavust.

Tasakaalustatud koostisosade kombinatsioon toetab erektsiooni, seksuaalset soovi, libiido ja seksuaalset jõudlust.

Sisu: 8 kapslit

Koostisosa 2 kapsli kohta: 400 mg kofeiini, 300 mg Panaxi ženšenni juurepulbrit, 264 mg C-vitamiini (L-absorbeeriv hape) (330% RDA *), 180 mg želatiinikapslit, 63 mg ginkgo biloba lehepulbrit, 15 mg Vitamiin B3 (niatsiin) (94% RDA *), täiteaine: riisijahu, paakumisvastane aine: magneesiumstearaat, 0,075 µg vitamiin B12 (tsüanokobalamiin) (30% RDA *).
* RDA = soovitatav päevane kogus.

Soovitatav kasutamine Võtke üks kord päevas 2 kapslit piisava koguse veega. Ärge võtke rohkem kui 2 kapslit 24 tunni jooksul. Ärge ületage soovitatud päevast portsjonit.

Lisateave See on vitamiinide ja ravimtaimedega toidulisand.
Toidulisandit ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Sisaldab kofeiini. Hoidke väikelastele kättesaamatus kohas. Hoida jahedas ja kuivas kohas.