Vibreeriv peeniserõngas

29.00

Tootekood: 05774050000 Kategooria:

Kirjeldus

  • Veniv vibreeriv peenise ja munandirõngas
  • Eemaldatav vibrokuul
  • 7 vibratsioonirežiimi
  • Tugeva erektsiooni ja puhta iha jaoks

 

Tugeva vibratsiooniga kõvade erektsioonide jaoks!
Selles ringis pole tähelepanu keskpunktis mitte ainult peenis, vaid ka munandid, mis on erootiliselt ümbritsetud. Peenise/munandi rõngas on valmistatud kahest painduvast rõngast (Ø 4 ja 4,5 cm): peenis lükatakse läbi ühe rõnga ja teine ​​rõngas tõmmatakse üle munandite nii, et need tõusevad kergelt üles. Rõngad on omavahel ühendatud aasaga, mis asetseb peenise põhja ja munandite alguse vahel. Sellesse silmusesse saab panna minivibraatori. Sõrmused tekitavad vere ülekoormamise efekti, muutes erektsiooni raskemaks ja kestma kauem ning mänguasja liibumine ja kerge surve tema kroonijuveelidele pakuvad tohutut stimulatsiooni. Stimulatsioon suureneb uuesti, kui minivibraatori vibratsioon on sisse lülitatud. Need vibratsioonid muudavad erektsiooni veelgi raskemaks ja veelgi püsivamaks.

Siiski ei tunne rõõmu mitte ainult kandja, vaid ka partner. Partner naudib kindlaid tõukejõude koos läbitungivate vibratsioonidega nii kaua, kui mees soovib, sest mänguasja kandmine suurendab ka tema vastupidavust. Mänguasi on valmistatud pehmest nahasõbralikust silikoonist ning seetõttu sobib see suurepäraselt kahe higistava keha vahel viibimiseks, kuna ei sega seksi. Tänu topeltstimulatsioonile on seks intensiivsem ja kulminatsioon võib TEMA ja TEMA jaoks pikeneda.

7,5 cm pikkune vibrokuul on eemaldatav ja seda saab kasutada eraldi, nii et 7 vibratsioonirütmi on tunda ka teistel tundlikel kehaosadel, nt rinnanibudel, peas või kliitoril. Valikus on 7 surisevat vibratsioonirütmi – õrnadest vibratsioonidest pulseerivate rütmideni.

Painduvate rõngaste Ø: 4 ja 4,5 cm. Materjal: silikoon.