Tingimused

1) Müügitingimused kehtivad NURRUME.EE internetipoe ostja (edaspidi Klient) ja ettevõtja BAVERSVET OÜ. (edaspidi internetipoe www.nurrume.ee) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.
2) Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad www.nurrume.ee internetipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.
3) Internetipood www.nurrume.ee jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse internetipoes www.nurrume.ee.

Vibraator Svacom-Angel roosa – Nurrume

Vibraator Svacom-Angel roosa

62.00

1 laos

Tootekood: 26627 Kategooria:

Kirjeldus

Svakom – Angel. Intelligentne soojendav vibraator Angel on mitmekülgne vibraator.

See on võimas, andekas ja elegantne.  Sellel on kaks supertõelist mootorit, mida saab kasutada iseseisvalt või koos. See on ideaalne kliitori, G-punkti stimuleerimiseks. Inglise sisseehitatud küttekeha võib soojendada kuni 38 ° C / 100 ° F.  Saate nautida kuuma seksi ka külma talve ajal. Omadused – kahe mootoriga  – Clitoral ja G-punkti stimulatsioon – soojusfunktsioon – täielikult silikooniga kaetud ja kergesti puhastatav – SVAKOM il on 36 erinevat sagedust – veekindel disain – keskkonnasõbralikud materjalid – laetav –  vaikne

Spetsifikatsioonid – Materjal:

-Ultra pehme silikoon + Nahasõbralik-ohutu

-ABS – Suurus: 33mm * 191mm

-Kaal: 146g

-Aku tüüp: polümeer-liitiumpatarei

-Aku mahutavus: 650 mAh

– Laadimisaeg: 1 tund

– Aja kasutamine: 3 tundi

– Vee repellents: veekindel

– Vibreerimisrežiimid: 7 + 1

– intensiivsus: 5