Tingimused

1) Müügitingimused kehtivad NURRUME.EE internetipoe ostja (edaspidi Klient) ja ettevõtja BAVERSVET OÜ. (edaspidi internetipoe www.nurrume.ee) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.
2) Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad www.nurrume.ee internetipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.
3) Internetipood www.nurrume.ee jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse internetipoes www.nurrume.ee.

Tuppekuulid -Nomi Tang – Nurrume

Tuppekuulid -Nomi Tang

23.90

1 laos

Tootekood: 26952 Kategooria:

Kirjeldus

Nomi Tang – IntiMate Kegel treeningkuulide komplekt

IntiMate on stiilne, diskreetne ja efektiivne Kegeli harjutuste komplekt  (vaagnapõhja lihaste treenimise komplekt). See suurendab seksi ajal naudingut, on valmistatud kõrgkvaliteetsetest materjalidest, seda on lihtne sisestada, see on kasutamise ajal vaikne ja tänu oma anatoomilisele kujule püsib ta kindlalt paigas.  See komplekt kahe Kegeli harjutuste kuulikesega treenib su vaagnapõhja lihaseid täiuslikult ning suurendab sinu orgasmi saamise võimalusi.

Toote tüüp: vaagnapõhja lihaste (tupelihaste) treenimise komplekt / Kegeli harjutuste komplekt
Materjal: kõrgkvaliteetne silikoon, TPE ja PC
Veekindlus: kuni üks meeter
Pakend: sensuaalne kinkekarp
Suurus (mm): üks 40 x 34 x 34 mm, topelt 71 x 27 x 27 mm
Kaal: üks 40g, topelt 70g
Lisad: kaks harjutusvahendite komplekti, lihtne sisestada, anatoomilise kujuga, kasutamise ajal ülivaiksed