SÜSTEEM JO – H2O soendava toimega libesti 120 ML

19.90

Tootekood: 25006 Kategooria:

Kirjeldus

Ainus veepõhine Warming libesti, mis tundub täpselt nagu silikoon. JO H2O Warming on siidine JO H2O, mis teile meeldib ja mille soojendav tunne saab alguse kokkupuutel. Kogege täiustatud sensuaalset naudingut meie parima veepõhise soojendava määrdeainega.

– Veepõhine koostis tundub täpselt nagu silikoon
– Ülikaua püsiv, ei ole kunagi kleepuv ega kleepuv
– Soojendab kokkupuutel ilma puhumise või hõõrumiseta
– 100% lateksikindel
– Ühildub kõigi mänguasjadega

Lisage oma sensuaalsele kogemusele sädet JO H2O Warming, ainuke veepõhine soojendav libesti, mis tundub täpselt nagu silikoon.

JO H2O soojendamine pakub suuremat sensuaalset mugavust ja lihtsust, ilma et see muutuks kleepuvaks või kleepuvaks. See on valmistatud turu parimatest farmatseutilise kvaliteediga koostisainetest, millele on lisatud soojendav tunne, mis algab kokkupuutel.

Erinevalt teistest soojendavatest määrdeainetest aktiveerub JO H2O Warming sekunditega ilma puhumise või hõõrumiseta. Tundke erutavat soojussädet, mis erutab meeli ja suurendab reageerimisvõimet.

Nagu kõik System JO tooted, on JO H2O Warming valmistatud ainult parimatest farmatseutilise kvaliteediga materjalidest USA tehases, järgides rangeid FDA ohutusjuhiseid. See libe niisutav valem ei kasuta loomseid kõrvalsaadusi, seega ei põhjusta see ärritust ega häiri pH-d.

JO H2O Warming on ohutu kasutamiseks kondoomide ja kõigi mänguasjadega. Ei sisalda silikooni, vaha ega õli.

Koostis:
Vesi (Aqua), glütseriin, propüleenglükool, hüdroksüetüültselluloos, klorofenesiin, Capsicum Frutescens puuviljaekstrakt, PEG-60 hüdrogeenitud kastoorõli