LELO – HEX KONDOOMID XL 12

19.90

Tootekood: 27178 Kategooria:

Kirjeldus

Sobiks koos maailma esimese disaineri kondoomiga.
Tänu tohutule klientide nõudlusele, mis on nüüd suurem kui kunagi varem, on HEX Respect XL uusim kontseptsioon LELO luksuslike kondoomide pakkumise täiustamiseks. HEX Respect XL on stiilselt pakitud, et see vastaks kasutaja elustiilile ja oleks kõigis mõõtmetes. See on kondoom suurematele poistele, kes võtavad seksi tõsiselt ja tunnevad uhkust oma rõõmu üle. 58 mm läbimõõduga Respect XL on üks suurimaid kondoome turul ja pakub tõelist erinevust 54 mm originaalist. HEX-i tootevalik on seotud valiku sügavusega.
LELO HEX kondoomid on selle turule toomise alates 2016. aasta turule toomisest tõepoolest lõpetanud. Ainult aasta pärast on HEX väljakujunenud kaubamärk, mis on saadaval 21 000 müügipunktis kogu USA-s, viies LELO naudingu- ja luksuspärandi sadadesse tuhandetesse kodudesse. HEX on selle tööstuse esimene tõeline edulugu läbi aastakümnete ja Respect XL on kogu selle töö kulminatsioon. Tervisliku seksuaalse väljenduse uue laine teine ​​põlvkond.

LELO HEX Respect XL. Kujundaja kondoom.
Alates HEX Originali 2016. aasta turuletulekust on kliendid otsustanud suuremate suuruste järele – eriti suurema suuruse järele. Seega pakume populaarse nõudmise tõttu uhkusega 58 mm läbimõõduga kondoomi Respect XL. Uuringud näitavad, et mehed võivad tunda kondoomi suuruse erinevust vaid 2 mm. 4mm erinevus Originali ja Respect XLi vahel, nagu meie kliendid soovivad, pakub pisut rohkem hingamisruumi neile, kes eelistavad vähem piiravat istuvust. Kuna kondoomid, mis sobivad paremini, tunnete end paremini.

Kuidas LELO HEX töötab?
LELO HEX pakub tugevust, kõhnust ja sensatsiooni tänu oma revolutsioonilisele kuusnurksele struktuurile. See on aastate jooksul esimene suurem uuendus ja meedia kogu maailmas nimetab seda kondoomitehnoloogia üheks olulisemaks edusammuks aastakümnete jooksul.
Oma 350 omavahel ühendatud kuusnurga struktuuriga HEX võimaldab tundlikumat ja intiimsemat seksuaalset sensatsiooni ning turvalisemat istuvust, mis hoiab kandjat libisemise vastu õrnalt kinni. Väljastpoolt täiesti sile, seest tekstureeritud; kuusnurkne vöö eksisteerib ja venib, et see mahuks kindlale arvule kujule.

Üksikud lahtrid: lahtrite võrk ei võimalda kompromisse. Kõigest 0,045–0,055 mm paksune HEX on üks õhukemaid kondoome turul.

Ohutus: HEX mitte ainult ei vasta, vaid ka ületab kõiki rahvusvahelisi ohutusstandardeid. Lisaks kontrollime kõrgeima kvaliteedi tagamiseks elektrooniliselt iga meie kondoomi.

Ainulaadne disain: Loodusest inspireerituna vormib disain kandjat nagu miski muu.

Perekonnaseis
– Materjal: Lateks
– Paksus: 0,045mm Läbimõõt: 58mm (4mm laiem)
– Pikkus: 195mm (15mm pikem)
– Kergelt lõhnav
– Naturaalne värv
– määritud (mitte spermitsiidne)