LELO – F1S MASTURBAATOR PUNANE

149.00

Tootekood: 28278 Kategooria:

Kirjeldus

MAAILMA ESIMENE SDK-KOHAL SAADAV SEXTECH-PLATORM
Maailma esimene meestele mõeldud SenSonic sextech-konsool on kohal! 10 anduriga F1-d on inimkonnale üks hiiglaslik hüpe.

KÕRGENE TEGEVUSEGA SEXTECH Ületage
teaduse ja looduse vaheline lõhe F1-dega, mis on järgmise põlvkonna meeste lõbustustoode, mis muudab teid saatuse meistriks. Ja korpuses oleva aknaga saate lisada ainulaadse visuaalse elemendi ja näha oma tegutsemisrõõmu.

Kasutades võimsalt intensiivseid kaheotstarbelisi mootoreid, püsikiiruse regulaatorit ja LELO revolutsioonilist SenSonic tehnoloogiat, masseerib F1 teid sügavalt rahuldavate helilainetega täiesti uue, meelt lahkava seksuaalse kogemuse saamiseks. Või veel parem, kasutage tasuta tarkvaraarendaja komplekti, et luua oma aistingud ja jälgida oma edusamme ja võimekust kohandatavate sisesensorite kaudu!

– Lihtsad intensiivsuskontrollid ühe käega kasutamiseks
– Kõverdatud sisemised sooned kõrgendatud aistingute jaoks
– Aknapaneel uue visuaalse mõõtme jaoks
– Kõrgtekstuuriga alumiiniumkorpus
– Ergonoomiline, kehale ohutu silikoonist sisemine kanal
– 10 tipptasemel jõudlussensorit

TASUTA allalaaditav sisu

Allalaadimiseks on saadaval tasuta LELO DEMO rakendus, nii et saate põgusa ülevaate sellest, mida see revolutsiooniline lõbustustoode suudab!

ÄRGE muretsege, võtke omaks
LELO eksklusiivne demorakendus on teile saadaval, kui teie toode on tarnitud. See ühildub iOS-i ja Android-iga. Bluetoothiga ühendatud rakendus võimaldab teil oma isiklikke rõõme paremini ja täpsemalt kontrollida. Rakenduse abil saate naudingu tõeliselt käeulatuses!

Juurdepääs arendaja komplektile
Eksklusiivne ja vabalt saadav SDK võimaldab teil katsetada keerukate andurite ja tööstuses juhtiva tehnoloogiaga ning kujundada endale meelepärase tuleviku.

Rakendusega ühendatud
Ühendage oma seade LELO demorakenduse proovisõiduks – saate juhtida seadme sätteid ja saada ka uut teavet oma jõudluse kohta.

Body-Safe Silicone Sleeve
Ultra-sile ja pehme katsudes, F1s Red tundub sile väljaspool ja tunneb seksikas sees.

Võimas nauding
Meeldejääv helilainete tunne ja patenteeritud püsikiiruse regulaatori tehnoloogia muudavad F1s Redi enesearmastuse ülimaks teoks.

Täielikult veekindel ja laetav
Kaasasoleva USB-laadimiskaabli abil saab F1s Red minna kuhu iganes. Sujuvat ja veekindlat disaini on lihtne hoida puhtana.

2 tundi kasutamist ühe laadimisega
Pikaajaline jõud, mis võimaldab teil vastupidavuse nimel uurida kõiki aistinguid, mustreid ja rakenduste võimalusi.

SenSonic ja püsikiiruse hoidja
KUIDAS F1 töötab?
Tänu ainulaadsele kahemootorilisele disainile ühendab F1s Red tavapärased vibratsioonid täiesti uue sensatsiooniga, mida pole kunagi varem kogenud meessoost naudingut pakkuv toode: SenSonic tehnoloogia.

See on sama kõrgtehnoloogia kontseptsioon, mis tegi LELO SONA-st kõigi aegade enimmüüdud sekslelu. Standardsete vibratsioonide asemel kiirgab üks mootoritest võimsaid helilisi laineid, mis tungivad sügavalt peenisesse, pannes tundma, nagu see kõlaks mõnusalt kõigist suundadest korraga, selle asemel, et lihtsalt närbutada närvilõpmeid naha pinnale. See aitab teil saavutada oma elu kõige kaalukamaid orgasme.

Kombineerituna patenteeritud püsikiiruse regulaatori seadistusega, mis tagab, et F1-mootoritel ei tekiks energilise kasutamise ajal kunagi pettumust valmistavat võimsuse langust. Selle asemel jälgib ja kontrollib nutikalt intensiivsust, et saaksite täiesti sujuva ja katkematu kogemuse.

RÕÕMASTAMATA
LELO kasti avamiseks on seksikas sensuaalne rituaal: see on naudingute tähistamine, ülima väljenduse andmine ja põnevus. Jagage seda targalt, sageli ja hoolikalt.

Sisu:
F1s Red Trainer
LELO (Toy) puhastamine Spray
ei häiri Sign
Kindad
Starter Guide
USB Charger
Satin Vutlar
Garantii registreerimine Card
Detailne Kasutusjuhend

Tehnilised andmed:
Materjalid: Silikoon, ABS, alumiiniumsulamist Kerevärvid
: Matte must
Liides: 3-nupulised
sensorid: 10
mootorit: 2
Sagedus: 63Hz
Aku: Li-Ion 850mA 3,7 V
Laadija aeg: 2 tundi 5,0 V 700 mA
Kasutaja aeg: 2 tundi
ooteaega: 90 päeva
Suurus: 143mm x 71mm Sisestatav
pikkus: 110,72 mm
Kaal (ainult toode): 286,9 g