LA GEMMES – YONI MUNAKOMPLEKT ROOSAKVARTS (LMS)

59.90

Tootekood: 29240 Kategooria:

Kirjeldus

Kandke seda yoni muna ehtena oma kaela ümber, taskus, rinnahoidjas või vaagnapõhjalihaste treenerina tupes. Yoni muna oli algselt mõeldud teie vaagnapõhjalihaste tugevdamiseks, kuid sobib väga hästi ka muuks otstarbeks. Kuju ja suuruse tõttu saate muna hõlpsalt näiteks taskusse kaasa võtta. Või pange see rinnahoidjasse ja kandke seda palja nahaga. Ja kuna munas on auk, võite selle läbi nööri keerutada ja muna kaela ümber riputada või maja kenasse kohta riputada. See yoni muna sobib väga hästi ka meditatsioonikiviks. Võite muna ohutult hoida kaasasolevas hoiukotis.

Vääriskivid on tuntud oma tervendavate energeetiliste omaduste poolest ja igal kivil on oma energia, mis viib sind rohkem endaga kontakti. Kõik meie kivid on 100% looduslikud ega sisalda kahjulikke kemikaale, silikoone ega BPA-d. Neid kingib emamaa ja need on valmistatud käsitööna, nii et iga kivi on oma kuju, suuruse ja värvi poolest ainulaadne ning väikesed “puudused” muudavad kivid lihtsalt täiuslikuks. Olge oma kristalli hoiustamisel ettevaatlik, kukkudes see puruneb.

Mis on yoni muna?
Yoni muna on valmistatud 100% kalliskivist ja see on kana muna suurus. Muna kantakse teie tupes. Muna kandmine tugevdab teie vaagnapõhja lihaseid ja suurendab vereringet alakõhus.

Tugev vaagnapõhi pakub nauditavamat vahekorda ja intensiivsemat orgasmi. Vääriskivide energeetiline efekt võimaldab vabastada ka emotsionaalseid pingeid ja ummistusi. Muna kasutamisel saate uuesti ühendust oma naiselikkuse ja omaenda energiaga.

Parandage oma seksuaalelu, tugevdage vaagnapõhjalihaseid, (taas) ühendage oma naiseliku energiaga, leevendage tüütuid naiste ebamugavusi, näiteks PMS-i sümptomeid või soovimatut uriinikaotust, kasutades meie 100% naturaalseid yoni-mune.

Vaagnapõhjalihaseid tugevdades hoiate ära ja leevendate mitmeid tüütuid sümptomeid, nagu soovimatu uriinikaotus, menstruaalprobleemid ja madal libiido. Meie yoni munade abil tugevdate neid vaagna lihaseid ja tunnete samaaegselt vääriskivide tervendavat ja vaimset mõju ning ühendate omaenda naiselikkusega.
Eelised
La Gemmes yoni munarakkude kasutamine aitab teil saavutada:
– intensiivsemaid orgasme
– vaagnapõhja tugevdamist
– vähenenud PMS-i sümptomeid ja krampe
– vähendatud uriinikaotust
– suurenenud sidemeid omaenda yoni-ga
– suurenenud tunne tupes vahekorra ajal
– uuendatud kontakt oma naiselikkusega
– paranenud enesekindlus ja heaolu

Enda sensuaalsuse avastamine Yoni-muna valimine
Võite valida yoni-muna vastavalt oma intuitsioonile – mis kalliskivi teile kõige rohkem meeldib – või kivi enda ravimisvõimetele tuginedes. Igal pärlil on oma vaimne ja energeetiline mõju. Kui hakkate just yoni-munaga harjutama, soovitatakse emaka rahustava mõju tõttu sageli alustada Jade-munaga.

Milline suurus on teie jaoks parim?
Meil on teie jaoks harjutamiseks kolme suurusega yoni-mune: S, M ja L. Suurused sentimeetrites võivad veidi erineda, kuna iga toode on valmistatud käsitsi, saate mõõtmisi kasutada suunistena. Mida väiksem on muna, seda raskem on muna tunda ja hoida. Kui alles hakkate harjutama, on mõistlik alustada suurima munaga.

Suurus L on ligikaudu 5 x 3,5 cm
-See suurus on soovitatav alustada
For sünnitajate
For naiste uriinipidamatuse probleemid
Naistele, kes on raskusi jõuda orgasmi

Suurus L on ligikaudu 5 x 3,5 cm
– See suurus on soovitatav Alusta:
– Sünnitanud
naistele – Inkontinentsiprobleemidega naistele
– Naistele, kellel on raskusi orgasmi saavutamisel,

suurus M on umbes 4 x 3 cm
– Naistele, kellel ei ole inkontinentsiprobleeme
– Naistele, kes pääsevad orgasmini kergesti

Suurus S on umbes 3 x 2,5 cm
– sobib kogenud kasutajatele, kui olete harjunud keskmise vorminguga

Kuna kristallid on looduslikud tooted ja neid on käsitsi töödeldud, on iga kivi ainulaadne ning iga kivi värv ja suurus võivad erineda.
Kristallidel on kivide toore olemuse tõttu väikesed puudused. Olge oma kristalli hoiustamisel ettevaatlik, kukkudes võib see puruneda.

On normaalne, et kalliskivi saab aja jooksul pragusid või isegi puruneb, sest kivi neelab energiat. Hoolitse kivi eest ja kontrolli enne kivi kasutamist alati eelnevalt, kas see on ikka terve.

Roosakvarts
Roosakvarts on kergelt läbipaistev ja roosa. See on universaalse armastuse ja südame kivi. Roosakvarts aitab teil avada ennast oma elus rohkema armastuse, romantika ja õnne jaoks. See toetab teid ennast rohkem armastades ja endale andestades. Kristall pehmendab südamevalu ja kurbust ning aitab rahuldada negatiivseid emotsioone ja stressi. Roosakvarts toetab kopse, südant, suguelundeid ja viljakust.
Tingimusteta armastus, andestus, enesearmastus soodustab tervislikke suhteid.

Spetsifikatsioonid:
– suurus L on umbes 5 x 3,5 cm
– suurus M on umbes 4 x 3 cm
– suurus S on umbes 3 x 2,5 cm
– materjal: 100% roosakvarts
– 100% looduslik toode
– käsitsi valmistatud
– ei sisalda kemikaale, silikooni ega plastist
– patareisid pole vaja