LA GEMMES – VÄÄRISKIVIGA VIBRAATOR

49.90

Tootekood: 29215 Kategooria:

Kirjeldus

Ilusad vääriskivid koos peene vibratsiooniga, see on La Gemmesi uus vibreeriv massöör. Õrn vibratsioon koos vääriskivide tervendava toimega hellitab nahka õrnalt.

Kasutage peeneks näomassaažiks, värskendage oma nahka, stimuleerides naha vereringet või valmistudes nahahoolduseks.
See massöör sobib väga hästi ka teie keha tundlike osade õrnaks stimuleerimiseks. Stimuleerige oma intiimseid osi, näiteks nibusid või kliitorit, tunnetage oma keha vibratsioone ja kivide mõju.

Vibraator mahub oma elegantse disaini tõttu mugavalt kätte ja kiirgab 6000 x minutis vibratsiooni, nii et saate massaaži kasutada täpselt. See on ilusas hoiukarbis, nii et saate La Gemmesi kaasa võtta kõikjal. Seda on lihtne kasutada, ühe nupuvajutusega saate masseerija sisse või välja lülitada. Aku on lihtne vahetada, eemaldades lüliti kaane vastupidi.

Kuidas valida oma vääriskivi
Oma intuitsiooni põhjal saate valida sobiva kristalli – millise kivi juurde teid kõige rohkem tõmbab. Te ei saa teha valet otsust; valitud kivi on sel hetkel teie jaoks õige kivi. Kui te pole kindel, millist vääriskivi eelistate, võite teha ka valiku, mis põhineb kivi energeetilistel omadustel. Võib juhtuda, et pärast kivi kasutamist teatud ajaperioodil tunnete, et eelistaksite mõnda muud kivi või soovite neid vaheldumisi kasutada. Usaldage oma tunnet ja valige, mis tundub sel hetkel õige.

Jade
Nefriit on rohelist värvi ning on puhastamise ja kaitsmise kivi. Kristall suurendab rahulikkust ja tasakaalu. Nefriit resoneerib südametšakraga ja aitab vabastada negatiivseid emotsioone ning leevendada vaagnapõhjas tekkivaid pingeid. See on puhastuskivi, mis on hea neerude ja neerupealiste, emaka, põie, viljakuse ja närvisüsteemi jaoks; jade eemaldab kehast toksiinid. Jade, yoni ja keha on tasakaalus, see on alustuseks hea vääriskivi.
Harmoonia, õitseng, õnn, otsustavus, kaitse reiside ajal.

Tehnilised andmed:
Suurus: 15 x 2,5 cm
Materjal: Metallist ja 100% vääriskivist
Aku: 1 AAA (ei kuulu komplekti)

Kuna kristallid on looduslikud tooted ja neid töödeldakse käsitsi, on iga kivi ainulaadne ning iga kivi värv ja suurus võivad erineda.
Kristallidel on kivide toore iseloomu tõttu väikesed puudused. Olge oma kristalli hoiustamisel ettevaatlik, kukkudes võib see puruneda.

On tavaline, et kalliskivi aja jooksul mõne praguneb või isegi puruneb, seda seetõttu, et kivi neelab energiat. Hoolitse kivi eest ja kontrollige enne kivi kasutamist alati eelnevalt, kas kivi on veel terve.