Kleepuvad rinnahoidjad Bye Bra – Breast Lift & Silk Nipple Covers A-C

23.00

Tootekood: 29165 Kategooria:

Kirjeldus

See komplekt on lihtne lahendus naise rindade kiireks ja efektiivseks suurendamiseks ilma operatsiooni vajaduseta ega isegi rinnahoidjaga!

Kleepuvad rinnahoidjad on abiks rindade ülestõstmiseks . Bai Brai rinnahoidjat saab kanda bikiiniga. Liimiga rinnatõstjad on valmistatud väga õhukest ja painduvast isekleepuvast kilest, mida toodab 3M. Sama tüüpi kile kasutatakse haiglates ja see on dermatoloogiliselt ohutu. U-kujuline liimiosa saab asetada mitu sentimeetrit ülespoole. Liimiga rinnahoidjad saab kasutada ka kohanduste tegemiseks – näiteks kui naisel on kaks erineva suurusega või kujuga rinda, aitab see komplekt teha vajalikud esteetilised parandused.

Soovitus: kui teie korvi suurus on kahe suuruse vahel (st C ja D, V või F ja H), soovitame alati suuremat. Seda seetõttu, et suuremat suurust saab vähendada nii, et see sobiks kandja korvi suurusega, kui see on liiga suur. Lihtsalt eemaldage või lõigake tarbetu osa kääridega.

Bye Bra lint on saadaval kolmes suuruses: korvid A-C, D-F ja F +. Kõik kolm suurust on saadaval korduvkasutatavate silikoonist nibude katetega. Unikaalne 3M-kvaliteediga lint, mida kasutatakse haiglates, on täiesti ohutu, erinevalt mõnest võltsitud toodetest ja loob täiusliku mugavuse.

Tarneaeg 7-10 tööpäeva.