KINKEKOMPLEKT OBJECTS OF DESIRE

110.00

Tootekood: 27576 Kategooria:

Kirjeldus

CalExotics’i koostöö “On Love X”: Kingituste komplekt Objects of Desire sisaldab 30 ml stimuleerivat õli ja JOPENi vibraatorit.

HighOnLove’i stimuleeriva sensuaalse õli kohta: mis on naistele mõeldud ja paaride poolt õndsalt hinnatud, on see looduslike õlide ja esmaklassilise kanepi seemneõli  süütades intensiivsema ja sügavama intiimkogemuse. Kasutage seda virgutavat segu intiimpiirkonna masseerimiseks, et seda niisutada ja aidata äratada meeli, mis viivad teid kaardistamata aladele.

Calexotics Grace Palm Massageri Jopenist: minimassaaž sädelevate kristallide kaunistustega, ergonoomilise kumera kuju ja sensatsiooniliste vibratsioonidega, et saada ainulaadset naudingut. Pange see minimassaaž ideaalselt peopessa ja nautige täielikku kontrolli hellitavate vibratsioonide ja mitmekülgse massaažikuju üle. Ülimalt sile kõver kuju on kaetud kahe  profiilinupuga premium silikooniga. See siidiselt sile vibraator sisaldab 7 funktsiooni vibratsiooni ja 5 sõltumatut kiirust iga funktsiooni jaoks, mis on loodud just teile.