Deluxe Silicone Body Dock Kit

169.00

Tootekood: 05469250000 Kategooria:

Kirjeldus

  • Mugavad rihmaga kinnitatavad rakmed Soft Touch polstriga
  • Sisaldab realistlikku dildot koos iminapaga
  • Kaasas kiikuvate kuulidega kukerõngas
  • Lihtne süsteem – väga kiiresti kasutusvalmis
  • Reguleeritavad rihmaga rakmed
  • Hoidke dildot ideaalses asendis
  • Dual Density dildo ja pallid: pehme nahk – tahke südamik

 

Lihtne rihmaga kinnitatav süsteem koos realistliku dildo ja kõikuvate kuulidega!
King Cock Elite’i Deluxe silikoonist kehadoki komplekt sisaldab mugavaid Body Docki rihmaga rakmeid, väga realistlikku 8-tollist kahetihedusega silikoonkukki ja kukerõngast Swinging Crown Jewels, millel on kaalukad kõikuvad pallid.

Lihtne rihmaga kinnitatav süsteem. põhineb anatoomiliselt kumeral kereplaadil koos imemisdokiga, kus dildo iminapp kinnitub kindlalt selle külge. Iminokk hoiab dildot ideaalses tõukeasendis (Push & Play).Kehaplaat jaotab surve ühtlaselt üle vaagnapiirkonna, seega vähendades nööpnõela survet.Lai, tugevaid rihmasid saab reguleerida plastikklambritega, et need kindlalt, kuid mugavalt istuksid. Body Docki külge saab kleepida ka teisi vibraatoreid ja iminappadega dildosid.

Äärmiselt realistliku peenise kujuga realistlik dildo on valmistatud Dual Density silikoonist, mis tundub nagu tõeline nahk. Dildol on vastupidav, kuid painduv vars, mis sobib ideaalselt igasse asendisse. Selle tugev iminapp tähendab, et see mitte ainult ei kleepu imeliselt Body Docki külge, vaid tähendab ka seda, et see sobib suurepäraselt ka üksi lõbutsemiseks, sest kleepub kindlalt iga sileda pinna külge. Iminapp teeb käed-vabad lõbu võimalikuks.

Kukerõngas koos õõtsuvate kuulidega lisab dildo selga pannes seda täiendavat põnevust. Kõikuvad pallid tabavad iga tõuke korral realistlikult ja erutavalt intiimpiirkonda. Realistlikud pallid on valmistatud kahe tihedusega silikoonist, mis tähendab, et need tunduvad nagu päris nahk. Iga palli sees on raskus. Lai rõngas on väga paindlik ja sobib igale peenisele.

Body Dock:
kehaplaat 13 cm x 14 cm x 5 cm; Ø imidokk 8,6 cm.
Puusa ümbermõõtu saab reguleerida vahemikus 61 cm kuni 137 cm.
Kaal 155 g.
ABS, polüamiid, PU.

Dildo:
Täispikkus 22 cm, sisestuspikkus 20,3 cm, Ø 5,4 cm.
Kaal 510 g.
Silikoon.

Pallid: 10,8 cm x 6,8 cm x 5,8 cm.
Sõrmuse Ø 3,5 cm (painduv).
Kaal 193 g.
Silikoon.