Comfy Silicone Body Dock Kit

110.00

Tootekood: 05469170000 Kategooria:

Kirjeldus

  • Mugavad rihmaga kinnitatavad rakmed Soft Touch polstriga
  • Sisaldab realistlikku dildot koos iminapaga
  • Lihtne süsteem – väga kiiresti kasutusvalmis
  • Reguleeritavad rihmaga rakmed
  • Hoiab dildot ideaalses asendis
  • Dual Density dildo: pehme nahk – tahke südamik

 

Lihtne rihmasüsteem koos realistliku dildoga!
King Cock Elite’i Comfy Silicone Body Docki komplekt sisaldab Comfy Body Docki rihmaga rakmeid ja väga realistlikku dildo 7-tollist kahetihedusega silikoonkuppi, et lõbutseda piiramatult ja täita lesbide tõuke unistusi.

Lihtne rihmaga kinnitatav süsteem põhineb anatoomiliselt kumer kereplaat imemisdokiga, kus dildo iminapp jääb kindlalt selle külge kinni. Iminokk hoiab dildot ideaalses tõukeasendis (Push & Play). Kereplaat jaotab survet ühtlaselt vaagnapiirkonnas, vähendades seega tihvti punkti survet.Lai, tugevaid rihmasid saab reguleerida plastikklambritega turvaliseks, kuid mugavaks istumiseks. Body Docki külge saab kleepida ka teisi vibraatoreid ja iminappadega dildosid.

Äärmiselt realistliku peenise kujuga realistlik dildo on valmistatud Kahe tihedusega silikoon, mis tundub nagu tõeline nahk. Dildol on vastupidav, kuid painduv vars, mis sobib ideaalselt igas asendis. Selle tugev iminapp tähendab, et see mitte ainult ei kleepu suurepäraselt Body Docki külge, vaid tähendab ka seda, et see sobib suurepäraselt ka üksinda lõbus, sest see kleepub kindlalt iga sileda pinna külge. Iminapp teeb käed-vabad lõbu võimalikuks.

Body Dock:
kehaplaat 13 cm x 14 cm x 5 cm; Ø imidokk 8,6 cm.
Puusa ümbermõõtu saab reguleerida vahemikus 61 cm kuni 137 cm.
Kaal 155 g.
ABS, polüamiid, PU.

Dildo:
Täispikkus 21 cm, sisestuspikkus 17,8 cm, Ø 3,5 cm.
Kaal 270 g.
Silikoon.