VIISKÜMMEND HALLI VARJUNDIT – SILIKOONIST BEN WA PALLID

25.90

Tootekood: 24200 Kategooria:

Kirjeldus

Need keha viimistlevad ja naudivad ühemõtteliselt, need ametlikud viiskümmend halli hõbedase kuuliga varjundit itsitavad ja itsitavad. Masseerides oma G-punkti asjatundlike oskustega, saab Delicious Pleasure’i kasutada punastama kutsuva avaliku mängu jaoks oma Christian Greyga.

“Ma panen need teie sisse ja siis hakkan teid säutsuma, mitte karistuse pärast, vaid teie rõõmuks ja minu jaoks.” – Christian Grey

Sileda silikoonkorpusega hällid – 2 kaalutud palli, mis rulluvad teie ümber, tuues põnevuse suurendamiseks teie G-punkti. Kandke eelmängu eelmänguna või soojendage öö väljavalituga ja nautige vaevatu keha toonimist, mis parandab teie rõõmu ka järgnevatel aastatel.

Need ametlikud Fifty Shades of Grey värvilised pallid on suuruse ja kujuga hõlpsaks kasutamiseks ja mugavaks kandmiseks. Need rõhutavad nii teie seksuaalset naudingut kui ka seksuaalset tervist. Libistage need tupes ja nautige tunnetavat veerevat sisemist raskust, mis hellitab teie G-punkti iga liigutusega, tagades, et neid on alati rõõm kanda.

Ideaalne masturbatsiooni, eelmängu ja anaalseksi tugevdamiseks tupes kandes lisab vabalt rändlevate raskuste ettearvamatu stimuleerimine teie erootilistele paikadele spontaanse serva. Kandke kihutamise ajal või tehke sidumine kliitori stimulatsiooniga ja tundke, kuidas kuulid reageerivad teie naudingule, meelitades teid sügavamasse ärritusse.

Delicious Pleasure pallid on ka vilunud kegel-treenijad, mida saab kasutada vaagnapõhjalihaste toonimiseks, intensiivistades teie orgasmilist reageeringut ja pikendades orgasmide pikkust. Kui teete kandmise ajal lihtsaid vaagnapõhja harjutusi, hakkate end varsti tundma elastsemalt ja toonuses, tehes pikaajalisi muutusi, mis muudavad teie seksuaalelu paremaks.

Ideaalse suurusega kegelkuuliga algajatele mõeldud Delicious Pleasure hõbekuulidel on mugav ümbermõõt ja kerge kaal, et harjutusi hõlpsalt teha. Iga pall kaalub 32 g, mis annab põhjaliku treeningu jaoks kokku 64 g.

Osa viiskümmend halli varjundit – autor EL James’i heaks kiidetud ametlik naudingute kollektsioon. Koos viiekümne varjundiga halli hoiukotiga on Delicious Pleasure ideaalne erootiline kingitus triloogia fännidele.

Kuidas teostada Kegeli harjutusi
Harjutusi on lihtne teostada. Kloppige oma tupe lihtsalt pallide ümber, justkui prooviksite neid enda sees veelgi kaugemale tõmmata. Keerake kinni nii tihedalt kui võimalik ja hoidke nii kaua kui võimalik ja siis vabastage. Korrake seda harjutust 10–15 korda järjest ja püüdke harjutusi teha kaks või kolm korda päevas.

Kavandatud pikaajaliseks ja hõlpsalt hooldatavaks saamiseks võib ABS-plastpallid puhastamiseks silikoonist eemaldada. Meelerahu tuleb tagasivõtmisnööri kujul, et seda oleks pärast mängu hõlpsalt võimalik eemaldada.

Pikkus: 17,1 cm
Sisestatav Pikkus: 10,8 cm
Ümbermõõt: 11,8 cm
Materjal: Silikoon
Paindlikkus: Jäik
Veekindel: sukeldatav
Sisaldab lateksit: Ei
Sisaldab ftalaate: Ei