VIISKÜMMEND HALLI VARJUNDIT – METALLIST BEN WA PALLID

30.90

Tootekood: 24207 Kategooria:

Kirjeldus

Sise-jumalanna hõbekuulid, stimuleerides salaja oma G-punkti ja pakkudes raskeid raskusi, on ideaalsed neile, kes vajavad uut toonimisväljakutset koos täiendava rahuloluga. Nautige Anastasia stiilis naudingut tänu nendele arenenud kegelpallidele.

“Ma uppun hõbedaste kuulide pideva liikumisega. Need kaaluvad mu sees maha, masseerides mind sisemiselt ja muutes seksivajajaks. Oh, tunne on peen.” – Ana Steele

Selle kaaluka kegelharjutuse loomisel on kasutatud siledat, tahket metalli. Need lõbupallid, mis on mõeldud neile, kes on varem kasutanud kegel-treenijaid ja vajavad nüüd uut väljakutset, pakuvad 221 g raskust, et maksimeerida teie toonuse ja tupe noorendamise mõju.

Igal kuulil on õhuke ümbermõõt, mille ümbermõõt on vaid 3,75 tolli, pakkudes väljakutseid isegi kõige arenenumatele kegelpalli kasutajatele. Algselt lamades kandmiseks mõeldud lihased toniseerivad jätkuva treenimisega, et saaksite neid kanda ükskõik kus, nagu Ana.

Tugev nailonist nöör ühendab kuulid omavahel, kinnitades need suure metallist sõrmesilmuse külge. Kindel konstruktsioon võimaldab teil neid hõbedaseid palle soovi korral kasutada anaalseks mängimiseks, kusjuures sõrmesilmus tagab, et kuulid ei saaks kulumise ajal liikuda.

Osa viiskümmend halli varjundit – autor EL James’i heaks kiidetud ametlik naudingute kollektsioon. Sisemiste jumalannade toonimispallid koos esitluskarbiga ja koos viiekümne varjundiga halli hoiukotiga on ideaalne erootiline kingitus triloogia fännidele.

Kuidas teostada Kegeli harjutusi
Treeninguid on lihtne sooritada, pingutage tupe lihtsalt pallide ümber nii, nagu prooviksite neid enda sees veelgi kaugemale tõmmata. Keerake kinni nii tihedalt kui võimalik ja hoidke nii kaua kui võimalik ja siis vabastage. Korrake seda harjutust 10–15 korda järjest ja püüdke harjutusi teha kaks või kolm korda päevas.

Harjutuste ajal liiguvad hõbedased kuulid vastu teie G-punkti, stimuleerides kindlalt teie kõige kuumemat sisemist naudingutsooni ja muutes toonimise sügavalt erootiliseks ja seksuaalselt rahuldust pakkuvaks elamuseks. Mängimist saab veelgi täiustada kuuli vibraatori kliitori stimuleerimisega, mille tagajärjel pallid värisevad õrnalt teie sees, pakkudes kõikehõlmavat rahulolu.

Pikkus: 21,6 cm
Ümbermõõt: 10,2 cm
Põhitüüp: Sõrmusilmus
Materjal: Metall
Paindlikkus: jäik
Veekindel: sukeldatav
Sisaldab lateksit: Ei
sisalda ftalaate: Ei