VIISKÜMMEND HALLI VARJUNDIT – KEGELI KUULIDE KOMPLEKT

35.90

Tootekood: 25475 Kategooria:

Kirjeldus

Toonige oma vaagnapõhja ja nautige maitsvat sisemist stimulatsiooni viiekümne varjundiga hallist, mis on lisaks äratanud Kegeli kuulikomplektile. Saavutage 6 erinevat kaalukombinatsiooni individuaalse kuuliga 15g, 25g, 35g ja 55g.

“Ta tõmbab korraks sõrme ja hella ettevaatusega, sisestades kuulid ükshaaval, surudes need sügavale minu sisse.” – Anastasia

Asetage kõige kergemad kuulid silikoonihoidikusse ja liikuge kaalukamate pallikombinatsioonide juurde, kuna teie lihased tugevnevad pikema kulumise korral. Kasutage toonides lihaste eeliseid, kontrolli, tõhustatud tundlikkust ja kõrgendatud orgasme. Sobib nii algajatele kui ka edasijõudnutele.

Alustamiseks valige kõige kergemad kuulikombinatsioonid (15g ja 25g) ja asetage need silikoonihoidikusse. Kandke helde kogus veepõhist libestit ja pange kuulid õrnalt ükshaaval sisse, jättes väljavõtmisnööri tupest väljapoole.

Teie lihased tõmbuvad automaatselt kokku, et hoida kaalutud palle paigal, ja siit algab teie mõnus treening. Kandke neid pikema aja vältel, alustades korraga vaid 15 minutiks ja liikudes pikemaks ajaks, kui lihased tõusevad ja tugevnevad. Edendage oma koolitust veelgi, katsetades erinevaid kaaluvõimalusi.

Kui olete harjunud palle ja hälli kandma, siis miks mitte kanda palle ilma millegi muu kui määrimise lisamisega uutele ja põnevatele sensatsioonidele?

Osa viiskümmend halli varjundit – autor EL James’i heaks kiidetud ametlik naudingute kollektsioon.

Põhiomadused:
– Kegeli kuulitreeningukomplekt algajatele ja edasijõudnutele
– sisaldab individuaalseid palli raskuse valikuid: 15g, 25g, 35g ja 55g
– Kombineerige kuuli raskused järgmiste kaaluvõimaluste saavutamiseks: 40g, 50g, 60g, 70g, 80g ja 90 g.
– Komplektis on klanitud silikoonist häll koos väljatõmbamisnööriga
– Üksikud pallid on valmistatud tugevast siledast silikoonist
– Komplektis on luksuslik satiinist hoiukott Pikkus:

14 cm
Sisestatav pikkus: 8,9 cm
Ümbermõõt: 9,5 cm
Alusläbimõõt: 1
Põhiliik : Käepideme
materjal: Silikoon
Paindlikkus: paindlik
Veekindel: sukeldatav
Sisaldab lateksit: Ei
sisalda ftalaate: Ei