SUPER CAP XTREME

33.70

Tootekood: 20811 Kategooria:

Kirjeldus

Super Caps
kofeiiniga energiavõimalused
Omadused:
– Annab energiat
– Toetab füüsilist vastupidavust

Super Caps on tõhus kofeiinil põhinev energia tugevdaja. See ainulaadne toidulisand toetab aktiivset ja tervislikku elu. Kasutage Super Caps’i, et treeningu ajal rohkem energiat, paremat vastupidavust ning optimaalset füüsilist ja vaimset jõudlust.

Kuidas toode töötab?
Nende kapslite peamine toimeaine on kofeiin; üks maailma enimkasutatavaid looduslikke stimulante. Kofeiini omadused suurendavad erksust, keskendumisvõimet ja reageerimisvõimet. Kofeiin annab lisaks lisaenergiat.

Nende kapslite muud olulised komponendid on rohelise tee ekstrakt, l-fenüülaliin, kakao ja cayenne. Roheline tee sisaldab – nagu enamik teesid – kofeiini ja annab seega kehale lisaenergiat. Rohelise tee ekstrakt sisaldab lisaks tugevat antioksüdanti epiogallokateketiin-3-gallaati, mis stimuleerib ainevahetust ja parandab rasvade põletamist.

L-fenüülalaniin on vajalik teatud neurotransmitterite, näiteks dopamiini ja serotoniini tootmiseks. Neurotransmitterid on aju kemikaalid, mis aitavad kaasa tervislikule vaimsele energiale ja heale meeleolule. Need kemikaalid mõjutavad söögiisu, energiat, unetsüklit ja meeleolu.

Kakao sisaldab teobromiini, teofülliini ja kofeiini. Kõigil neil looduslikel ainetel on stimuleeriv toime ja need tagavad energia, motivatsiooni ja erksuse suurenemise.

Capsaïcinea on cayenne’i pipra toimeaine, mis stimuleerib keha energiat imama ja seda tõhusalt kasutama.

Sisu 100 kapslit

Koostisained 1 kapsli kohta: 200 mg kofeiini (50% RDA *), 100 mg Cayenne (Capsicum), kapsel (E171, E133, E129), täiteaine: riisijahu, 50 mg rohelise tee ekstrakt, paakumisvastane aine: E470, E551, E570, 25 mg L-fenüülalaniini, 5 mg keskmise ahelaga triglütseriide, 4 mg teobromiini (kakao teobromiini). * RDA = soovitatav päevakogus.

Soovitatav kasutamine Võtke 1 kapsel päevas piisava koguse veega. Ärge võtke rohkem kui 1 kapsel 24 tunni jooksul. Ärge ületage soovitatud päevast portsjonit.

Lisateave See on ravimtaimedega toidulisand. Toidulisandit ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Sisaldab kofeiini. Ei soovitata lastele ja rasedatele naistele. Ärge kasutage, kui teil on šokolaadi suhtes allergia. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida jahedas ja kuivas kohas.