Tingimused

1) Müügitingimused kehtivad NURRUME.EE internetipoe ostja (edaspidi Klient) ja ettevõtja BAVERSVET OÜ. (edaspidi internetipoe www.nurrume.ee) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.
2) Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad www.nurrume.ee internetipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.
3) Internetipood www.nurrume.ee jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse internetipoes www.nurrume.ee.

LUXELUV – MEMPHIS BLUETOOTH KÕLAR & MASTURBAATOR – Nurrume

LUXELUV – MEMPHIS BLUETOOTH KÕLAR & MASTURBAATOR

99.00

Tootekood: 26947 Kategooria:

Kirjeldus

Midagi seiklejale, mehele kes ei tunne piire. Vabamõtlejast mees kiidab vabalt tundlikke naudinguid ja on oma enda naudingu sepp. Kas tunned ennast siinkohal ära?

Igal lelul on erinevad vibratsioonirežiimid, need on valmistatud kehasõbralikest materjalidest, on taaslaetavad, kergelt puhastatavad ja kauni disainiga, et sobitada su keha ja fantaasiatega.

Memphis
Keera intensiivsust juurde selle rock’n’roll linnast inspiratsiooni saanud meeste masturbaatoriga. Imeline lelu vastab kõikidele Su vajadustele, kaasa arvatud muusikale.

Tootekirjeldus

Bluetooth kõlar ja masturbaator
– Ehtsa vagiina tunne
– Pigistatav kest reguleerimise tarbeks
– Bluetooth kõlar
– Magnetiga USB laadija
– Väga pikk aku kasutusaeg
– Võimas mootor
– Palju vibratsioonimustreid
– Lisakaabel, et ühendada lelu arvuti või telefoniga

Toote mõõtmed ja kaal

Mõõtmed: Kõrgus 202.6mm Laius 81.5mm
Sügavus: 130mm
Toote kaal: 557g
Lisade kaal: 61g
Kaal koos pakendiga: 0.9kg