Tingimused

1) Müügitingimused kehtivad NURRUME.EE internetipoe ostja (edaspidi Klient) ja ettevõtja BAVERSVET OÜ. (edaspidi internetipoe www.nurrume.ee) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.
2) Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad www.nurrume.ee internetipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.
3) Internetipood www.nurrume.ee jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse internetipoes www.nurrume.ee.

FT G-Vibe Mini Golden Edition – Nurrume

FT G-Vibe Mini Golden Edition

199.90

Tootekood: 3000014366 Kategooria:

Kirjeldus

Kui tahad kogeda midagi enneolematut ja kvaliteetset, siis soeta endale kindlasti see täiesti innovatiivne ja uuel tasemel vibraator FT G-vibe

G-vibe on valmistatud kõrgekvaliteedilisest, ökoloogliliselt ohutust ja allergiavabast meditsiinilisest silikoonmterjalist.

Väga vaikne kuid väga võimsa kuue erineva vibratsiooniga mõlemas otsas. Need nn. kahele poole hoidvad jänesekõrvad järgivad väga täpselt naise anatoomiat, mis teevad kõik senikogetu lausa olematuks. Kaks “kõrva”, mis masseerivad samal ajal g-punkti ja tupe tagaseina, annab enneolematu naudingu. mida ei saa kogeda ühegi teise vibraatoriga.
Kas teadsite, et G-punkti orgasmid on kordades tugevamad ja võimsamad kui kliitoriaalsed? Kui üldse midagi garanteerib G-punkti orgasmid, siis on just see FT G-vibe!

Kuna naiste tuped on erineva suurusega, siis ka siin on suurepärane lahendus. “Jänesekõrvad” on väga paindlikud ja kohanduvad täpselt igale naisele. Seega sobib väga noortele kui ka juba sünnitanud naistele.

Kuus erinevat vibratsiooni on väga lihtsalt reguleeritavad ergonoomiliselt paikneva käepideme kaudu. Käepide on samast materjalist nagu ülejäänud osa. Kui kasutate libestit, siis sellele vaatamata on ta Teil kindlasti haardes. Sobib kasutada nii üksi kui ka koos partneriga.

Revolutsiooniline toode, mis kohandub IGA naisega.

Stimuleerib kahte punkti korrga: g-punkti ja vagiina tagaseina.

Annab väga suure naudingu ja ei tekita pitsitust sisestmisel.

Ergonoomiline disain erksate värvidega.

Kaks võimast, aga samas vaikset mootorit.

Kuus erinevat pulsseerimist.

Intuitiivne kontroll.

Meditsiiniliselt puhas ja turvaline allergiavaba silikoonmaterjal.

Väga vaikne.

Veekindel ja saab veega lihtsalt pesta.

Kestab kuni 4h ühe laadimisega.

Mõõdud: 10,5 x 2 cm

Musta värvi

Gvibe MINI GOLD

Gvibe MINI GOLD

Gvibe MINI GOLD

Gvibe MINI GOLD

Gvibe MINI GOLD

Gvibe MINI GOLD