COOLMANN – MEESTE POTENTSI KAPSLID

38.30

Tootekood: 22573 Kategooria:

Kirjeldus

“CoolMann’i meessoost potentsi kapslid
Tribulus Terrestrise ekstraktiga suguelundite ja hormoonide aktiivsuse jaoks.
Omadused:
– aitab kaasa seksuaalorganite heale funktsioonile
– stimuleerib hormoonide aktiivsust
– toetab

potentsi ja libiido. toetab meeste füüsilist tervist loomulikul viisil. See tasakaalustatud toidulisand põhineb kõrgekvaliteedilistel taimsetel koostisosadel, mis stimuleerivad verevoolu suguelundites ja suguelundites. Samuti avaldab see üha suuremat mõju testosterooni tasemele. Tulemuseks on suurenenud tugevus parem seksuaalne jõudlus.

Kuidas toode töötab?
Need tabletid toetavad suguelundite õiget funktsioneerimist, tervislikku hormoonide aktiivsust ja paremat füüsilist jõudlust.
Selle toidulisandi peamised koostisosad on: Tribulus Terrestris, Epimedium Sagittatum, Catuaba, Ginko Biloba, L-arginiin ja niatsiin.
Tribulus Terrestris on tervisliku testosterooni taseme jaoks hädavajalik ja aitab reguleerida selle suguhormooni kontsentratsiooni. Testosteroon mängib seksuaalsetes vajadustes olulist rolli ja võib stimuleerida libiido suurenemist. Lisaks sellele on testosteroon oluline ka seemnerakkude õigeks tootmiseks.
Epimedium sagittatum on ravimtaim, mida traditsiooniliselt kasutatakse Hiina ja alternatiivmeditsiinis, et toetada nii meeste kui ka naiste paremat erektsiooni ja suurenenud sugutungi. Nii Epimedium Sagittatum kui ka Catuaba avaldavad stimuleerivat mõju suguelunditele ja erektsioonile.
Ginko Biloba ja L-arginiin HCL parandavad vereringet suguelundites ja suguelundites, millel on positiivne mõju erektsioonile ja seksuaalsele võimekusele.
Peale selle mängib niatsiin olulist rolli närvisüsteemi nõuetekohases töös ja aitab kaasa optimaalsele energiatasemele. Lisatud kaltsiumi on vaja lihaste nõuetekohaseks toimimiseks ja stiimulite ülekandmiseks ajju.

Sisu 60 tabletti

Koostisosad 2 tableti kohta: 650 mg Epimedium sagittatum, 520 mg L-arginiini, täiteaine: E460, 200 mg Catuaba (Trichilia catigua), 150 mg kaltsiumi (kaltsiumkarbonaat) (19% RDA *), 100 mg Ginkgo biloba, 100 mg Tribulus terrestris, paakumisvastased ained: E468, E570, 20 mg NE niatsiin (niatsiinamiid) (125% RDA *), paakumisvastased ained: E551, E572, emulgaator: E464, värvus: E171, glasuuriv aine: polüetüleenglükool, värvus: E133. * RDA = soovitatav päevaraha.

Soovitatav kasutamine Võtke üks kord päevas 2 tabletti piisava koguse veega. Ärge võtke rohkem kui 2 tabletti 24 tunni jooksul. Ärge ületage soovitatud päevast portsjonit.

Lisateave See on ravimtaimede, vitamiinide ja mineraalidega toidulisand. Toidulisandit ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida jahedas ja kuivas kohas.