Bathmate – Hydromax X30 Wide Boy

129.00

Tootekood: E26129 Kategooria:

Kirjeldus

Bathmate – Hydromax X30

Bathmate HYDROMAX X30 on parim hüdro-tehnoloogia peenise suurendamiseks ja tervisele ohutu. Suurus: 29 cm pikk (kokku surumata), 22 cm pikk (kokku surutuna), 5 cm läbimõõduga

HYDROMAX genereerib 35% rohkem imamisvõimsust kui Bathmate tänu oma unikaalsele, uue kujundusega Bellows Pump süsteemile, mis pakub sulle kiiremini efektiivset kasu.

Olete kinldasti näinud erinevaid reklaame ja atribuute kuidas peenist suurendada. Küll on venitajad, pumbad, imetabletid jne. Paraku enamus nende tootjad tahavad sinult lihtsalt raha kätte saada, rõhudes sinu väiksele peenisele. Kahjuks on see nii, et raha saavad küll nemad, aga vastu ei saa sa paraku midagi, sest need lihtsalt ei tööta.

Seega pole vaja enam otsida ja aeg lõpetada katse-eksituse meetodid – Bathmate töötab ja väga hästi! Alates aastast 2006 on Bathmate aidanud tuhandeid mehi, seda on põhjalikult testitud ja kuulub vaieldamatult peenisepikendajate etteotsa. Kasutajaid on üle 50 000-nde ja kui seda loed, siis juba ilmselt oluliselt rohkemgi, sest see TÖÖTAB 100%, sest kasutatakse õiget meetodit ja sellest ka tulemus.

Bathmate Pumba mõõtmed:
– Kaal: 330 grammi
– Laius: 2.4cm-11.4cm
– Pikkus: 35cm
– Peenise Maksimaalne lubatud Mõõdud: 6.5cm
– Peenise pikkus: 26cm