Nurru blogi

Nurrume.ee alustab oma isikliku blogiga, mida hakkab pidama meie e-poe fänn ja seksihuviline noor inimene. Ta hakkab enda ja teiste inimeste kogemuste põhjal jagama infot toodetest ning olukordadest, mida on kuulnud ja näinud. Jagame infot sellest, mida on soovinud erootikapoe kliendid ja ehk on sellest kasu ka teile,meie kallid lugejad.
Alustame kõige populaarsematest toodetest- käeraudadest.

Erootikapoed pakuvad oma valikus väga erinevaid käeraudu. Kõige levinumad ja soodsamad jäävad alla 10.- euro. Need on kaetud erinevates värvitoonides karvase riidega ja komplektis on paar võtit. Sellised käerauad sobivad väga hästi kingituseks noortele ja algajatele seksihuvilistele. Sobivad magamistoa atribuutikaks,et  anda magamistoale salapärasust ja värvi.

Kuna odavamad käerauad sobivad pigem väiksele õrnale käele, siis soovitakski neid noortele. Need käerauad sellised, mis ei vaja tegelikult neid kaasas olevaid võtmeid avamiseks, vaid olemas on turvanupuke, mille abil saab need lihtsasti lahti. Samas on olemas  ka lahendus, kuidas vältida kergemat avanemist – selle nupukese saab käeraudadelt metallsae abil eemaldada, aga siis tekib oht, et kui võtmed ära kaovad, peab ka käerauad lahti saagima 🙂
Kui otsite soodsat, naljakat ja praktilist kingitust oma sõbrale või sõbrannale, siis need käerauad sobivad selleks suurepäraselt!
Hinnaklassilt kallimad käerauad sobivad aga ka tugevamatele meestele  ja naistele. Hinnalisemad ja kivikestega kaunistatud käerauad on samuti mõeldud romantilisteks mängudeks ja seksikaks kingituseks kallimale. See annab võimaluse oma partnerile väike vihje anda: Kallis, me võiks proovida midagi jõulisemat, huvitavamat… 🙂
Kui klient tuleb tõsise sooviga proovida kinnisidumist, siis  julgeks ma soovitada hoopis nahast käekinnitusi. Neid on väga erinevaid ja erinevas hinnaklassis. Mitmed inimesed on soovinud näiteks saada selliseid kinnitusi, mis ei jätaks randmele jälgi. Kui vallatu naine või mees on kontoris tööl ja ta peab olema tööriietes, mis ei kata randmeid, siis loomulikult ei soovi keegi näidata avalikult oma kõige intiimsemaid  harrastusi. Selleks sobiks just pehmemast nahast pehmendusega käekinnitused,mis on tugevad ja ei jäta jälgi.
Head katsetamist, armsad erootikasõbrad!


Kommentaarid on suletud